rozměr | 32 x 28,5 cm |
rok | 2019 |
signatura | sign. na rubu ANEŽKA KOVALOVÁ ZIMNÍ OBZOR 2019 |
provenience | DAR AUTORKY |
Zimní obzor - tempera, plátno, fixováno na překližce
rozměr | 32 x 28,5 cm |
rok | 2019 |
provenience | DAR AUTORKY |