#10

Anežka Kovalová

Anežka Kovalová
#10

Anežka Kovalová

5 limitů
660 zobrazení
11 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
25. 7. 2021 18:30

32 x 28,5 cm
2019
sign. na rubu ANEŽKA KOVALOVÁ ZIMNÍ OBZOR  2019
provenience
DAR AUTORKY

Zimní obzor - tempera, plátno, fixováno na překližce