#1

Přemysl Procházka
(1991)

Záchranářský vrtulník

Přemysl Procházka
#1

Přemysl Procházka
(1991)

Záchranářský vrtulník

6 limitů
627 zobrazení
7 500 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
25. 7. 2021 18:30

60 x 85 cm
2020
sign. na rubu PŘEMYSL PROCHÁZKA ZÁCHRANÁŘSKÝ VRTULNÍK 2020
provenience
DAR AUTORA

Záchranářský vrtulník - olej, karbon, plátno