rozměr | 60 x 85 cm |
rok | 2020 |
signatura | sign. na rubu PŘEMYSL PROCHÁZKA ZÁCHRANÁŘSKÝ VRTULNÍK 2020 |
provenience | DAR AUTORA |
Záchranářský vrtulník - olej, karbon, plátno
rozměr | 60 x 85 cm |
rok | 2020 |
provenience | DAR AUTORA |