7 500 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Záchranářský vrtulník - olej, karbon, plátno

15 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Dírou pro krk - kombinovaná technika, překližka

9 500 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Heat Wave - lentikulární fólie 2/5, překližka

20 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

DYNAMIC FRAMES, Z CYKLU HANDMADE PHOTOSHOP BASIC - koláž, papír

12 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Bez názvu (Pedro Pascal) - koláž, papír

32 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Bouře - kombinovaná technika, plátno

26 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Nedívej se - kombinovaná technika, plátno

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Krajina, 30. 9. 1987 - tuš, papír

20 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Malba větrem a deštěm - kombinovaná technika, plátno

11 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Zimní obzor - tempera, plátno, fixováno na překližce

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Bez názvu - tuš, akvarel, papír

2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Mrazovka - kombinovaná technika, papír

1 700 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Scare Crow - Art Mill - tisk, papír

18 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Nikol - barevná fotografie 2/10

50 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

F 26. - kombinovaná technika, plátno

21 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Madonka v listu - rytá kresba, list

36 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Tygr - olej, plátno

14 000 CZK
vyvolávací cena:
1 CZK

Picasso Camouflage - scagliola (barevná sádra)