#13

Vendula Chalánková

Vendula Chalánková
#13

Vendula Chalánková

537 zobrazení
40 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
24. 4. 2021 18:30
ETCETERA 12
ETCETERA 12

akryl, plátno
ø 60 cm
2020
sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ ČOKOLÁDOVÝ DORT 2020
(*1981)

ČOKOLÁDOVÝ DORT