technika | akryl, plátno |
rozměr | ø 60 cm |
rok | 2020 |
signatura | sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ ČOKOLÁDOVÝ DORT 2020 |
autor | (*1981) |
ČOKOLÁDOVÝ DORT
technika | akryl, plátno |
rozměr | ø 60 cm |
rok | 2020 |
autor | (*1981) |
ČOKOLÁDOVÝ DORT