#2

Vendula Chalánková

Vendula Chalánková
#2

Vendula Chalánková

1 limit
575 zobrazení
65 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
28. 11. 2020 18:30
ETCETERA 11
ETCETERA 11

akryl, plátno
ø 100cm
2019
sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ ZAMLUVENO 2 2019
(*1981)

Zamluveno II.