technika | akryl, plátno |
rozměr | ø 100cm |
rok | 2019 |
signatura | sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ ZAMLUVENO 2 2019 |
autor | (*1981) |
Zamluveno II.
technika | akryl, plátno |
rozměr | ø 100cm |
rok | 2019 |
autor | (*1981) |