technika | kombinovaná technika, papír |
rozměr | 100×70cm |
rok | 1981 |
signatura | sign. SR. R. S. Filko - 1981 |
rám | rám, sklo |
provenience | VYSTAVENO
Difficult Ceremony, Galerie U Betlémské kaple, Praha 2018 |
autor | (1937–2015) |
WHITE FACE