#5

Šimon Tavík František | Zimní Paříž

#5

Drawings
472 zobrazení
5 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
22. 6. 2021 20:00
6. eAukce umění
6. eAukce umění

10. léta 20. století
akvarel na papíře
200 x 230 mm
rámováno
1877-1942

10. léta 20. století | akvarel na papíře | 200 x 230 mm