#2

Talabardon Karla Hejnová
(1922)

Portrét muže – Václav Hejna

Hejnová Karla | Portrét muže – Václav Hejna
#2

Talabardon Karla Hejnová
(1922)

Portrét muže – Václav Hejna

3 limity
494 zobrazení
4 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
22. 6. 2021 20:00

60. léta 20. století
olej na plátně
45 x 64 cm
vzadu na blindrámu: „K. Talabardon. Portrét p. V. H.“
rámováno
1922-2005

60. léta 20. století | olej na plátně | 45 x 64 cm | Provenience autorky.