rok | 60. léta 20. století |
technika | olej na plátně |
rozměr | 45 x 64 cm |
signatura | vzadu na blindrámu: „K. Talabardon. Portrét p. V. H.“ |
rám | rámováno |
autor | 1922-2005 |
60. léta 20. století | olej na plátně | 45 x 64 cm | Provenience autorky.