#17

Galimberti-Provázková Marie | Kytice růží

#17

3 limity
452 zobrazení
29 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
22. 6. 2021 20:00
6. eAukce umění
6. eAukce umění

20. léta 20. století
olej na plátně
60 x 50 cm
PD: „GALIMBERTI"
rámováno
1880-1951

20. léta 20. století | olej na plátně | 60 x 50 cm | PD: „GALIMBERTI"