rok | 20. léta 20. století |
technika | olej na plátně |
rozměr | 60 x 50 cm |
signatura | PD: „GALIMBERTI" |
rám | rámováno |
autor | 1880-1951 |
20. léta 20. století | olej na plátně | 60 x 50 cm | PD: „GALIMBERTI"
rok | 20. léta 20. století |
technika | olej na plátně |
rozměr | 60 x 50 cm |
rám | rámováno |
autor | 1880-1951 |