rok | okolo 1900 |
rozměr | výška 85 cm, rozměr desky 98 x 49 cm, funkční zámek |
signatura | nesignováno |
okolo 1900 | korpus dubu a jehličnatého dřeva dýhován ovocnými dřevinami a palisandrem, květinový dekor intarzován vzácnými dřevinami, dvě zásuvky, "sans traverse ", bronzové apliky, mramorová deska | výška 85 cm, rozměr desky 98 x 49 cm, funkční zámek