#82

Komoda ve stylu Ludvíka XV. | Francie

#82

Furniture
3 limity
407 zobrazení
12 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31. 5. 2021 20:00
5. eAukce umění
5. eAukce umění

okolo 1900
výška 85 cm, rozměr desky 98 x 49 cm, funkční zámek
nesignováno

okolo 1900 | korpus dubu a jehličnatého dřeva dýhován ovocnými dřevinami a palisandrem, květinový dekor intarzován vzácnými dřevinami, dvě zásuvky, "sans traverse ", bronzové apliky, mramorová deska | výška 85 cm, rozměr desky 98 x 49 cm, funkční zámek