rok | 1761 |
rozměr | výška 39 cm |
signatura | neznačeno |
zachovalost | restaurované ruce |
poznámka | Ignác František Platzer byl česko-rakouský sochař a řezbář pozdního baroka a klasicismu, hlavní představitel sochařství druhé poloviny 18. století v Čechách. |
provenience | Sbírka fotografa Karola Plicky |
autor | 1717-1787 |
1761 | výška 39 cm | dřevo lipové, řezané, modelleto pro sochu v klášterním kostele v Teplé | Sbírka fotografa Karola Plicky