#84

Ignác František Platzer
(1717 – 1787)

Chronos

Platzer Ignác František | Chronos
#84

Ignác František Platzer
(1717 – 1787)

Chronos

Sculptures
7 limitů
773 zobrazení
75 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
3. 3. 2021 20:00

1761
výška 39 cm
neznačeno
restaurované ruce
poznámka
Ignác František Platzer byl česko-rakouský sochař a řezbář pozdního baroka a klasicismu, hlavní představitel sochařství druhé poloviny 18. století v Čechách.
provenience
Sbírka fotografa Karola Plicky
1717-1787

1761 | výška 39 cm | dřevo lipové, řezané, modelleto pro sochu v klášterním kostele v Teplé | Sbírka fotografa Karola Plicky