rok | 1941 |
technika | barevné křídy na papíře |
rozměr | 30 x 23 cm |
signatura | signováno zezadu |
rám | rámováno |
autor | 1882-1945 |
1941 | barevné křídy na papíře | 30 x 23 cm | signováno zezadu
rok | 1941 |
rozměr | 30 x 23 cm |
rám | rámováno |
autor | 1882-1945 |