aktuální cena:
13 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1948 | mědirytina na papíře | 295 x 645 mm | signováno PD

aktuální cena:
11 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

1941 | mědirytina a akvatinta na papíře | 360 x 290 mm | signováno PD

aktuální cena:
9 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1923 | akvatinta na papíře | 340 x 405 mm | signováno PD

aktuální cena:
35 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1958 | litografie na papíře | 570 x 370 mm | signováno DU

aktuální cena:
7 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1964 | litografie na papíře | 565 x 410 mm | signováno PD

aktuální cena:
5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

papírový relief | 400 x 245 mm | signováno PD

aktuální cena:
8 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

papírový relief | 340 x 240 mm | signováno PD

aktuální cena:
53 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

číslováno 31/60, 1980 | sérigrafie na papíře | 700 x 700 mm | signováno zezadu | Z alba Linie z..

aktuální cena:
6 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

lavírovaná tuš na papíře | 27 x 46 cm | signováno LD

aktuální cena:
51 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1894 | lavírovaná tuš na papíře | 33 x 12 cm | signováno LD

aktuální cena:
1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1929 | akvarel na papíře | 33 x 23 cm | signováno PD

aktuální cena:
4 200 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

uhel a akvarel na papíře | 50 x 40 cm | signováno PD

aktuální cena:
10 500 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

akvarel na papíře | 46 x 24 cm | signováno PD

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

tužka a akvarel na papíře | 31 x 22 cm | signováno PD

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

pastel na papíře | 45 x 30 cm | signováno PD

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

uhel na papíře | 24 x 18 cm | signováno PD

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

tuš na papíře | 37 x 29 cm | signováno PD

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1941 | barevné křídy na papíře | 30 x 23 cm | signováno zezadu