datum aukce 02. 12. 2020 20:00
35
783
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

70. Chittussi Antonín | Bažinatá krajina

datováno 1887, olej na dřevě, 12 x 18 cm, signováno LD, Odborný posudek PhDr. Šárka Leubnerová, písemné posouzení prof. PhDr. Roman Prahl, CSc., rámováno

technika olej na dřevě
rozměr 12 x 18 cm
rok datováno 1887
signatura signováno LD
rám rámováno
poznámka Odborný posudek PhDr. Šárka Leubnerová, písemné posouzení prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.
autor 1847-1891

1****5 150 000 CZK 02. 12. 2020 21:40:33
1****8 145 000 CZK 02. 12. 2020 21:40:31
1****5 140 000 CZK 02. 12. 2020 21:40:15
1****8 135 000 CZK 02. 12. 2020 21:40:13
1****5 130 000 CZK 02. 12. 2020 21:39:55
1****1 125 000 CZK 02. 12. 2020 21:39:50
1****5 120 000 CZK 02. 12. 2020 21:39:39
1****1 115 000 CZK 02. 12. 2020 21:39:38
1****2 110 000 CZK 02. 12. 2020 21:39:33