datum aukce 02. 12. 2020 20:00
34
869
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

50. Jambor Josef | Blatiny

1942, olej na lepence, 50 x 65 cm, signováno PD, rámováno

technika olej na lepence
rozměr 50 x 65 cm
rok 1942
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1887-1964

1****5 150 000 CZK 02. 12. 2020 21:19:31
1****6 145 000 CZK 02. 12. 2020 21:19:14
9****7 140 000 CZK 02. 12. 2020 21:19:07
3****3 135 000 CZK 02. 12. 2020 21:18:53