datum aukce 02. 12. 2020 20:00
23
628
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

5. Porš Gustav | Ranní zimní nálada (Pustá Rybná)

olej na plátně, 46 x 60 cm, signováno LD, rámováno

technika olej na plátně
rozměr 46 x 60 cm
signatura signováno LD
rám rámováno
autor 1888-1955

1****6 50 000 CZK 02. 12. 2020 20:08:12