datum aukce 02. 12. 2020 20:00
25
386
prodáno za: 41 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

40. Macoun Gustav | Hrad Frýdštejn

1905-1910, olej na dřevě, 71 x 82 cm, signováno LD, rámováno

technika olej na dřevě
rozměr 71 x 82 cm
rok 1905-1910
signatura signováno LD
rám rámováno
autor 1892-1934

1****8 41 000 CZK 02. 12. 2020 21:11:07
1****8 40 000 CZK 02. 12. 2020 21:10:52