technika | akvarel na papíře |
rozměr | 33 x 45 cm |
rok | 1938 |
signatura | signováno PD |
rám | rámováno |
autor | 1886-1977 |
1938, akvarel na papíře, 33 x 45 cm, signováno PD, rámováno
rozměr | 33 x 45 cm |
rok | 1938 |
signatura | signováno PD |
rám | rámováno |
autor | 1886-1977 |