#4

Nowak Willy | Jaro

Nowak Willy | Jaro
Nowak Willy | Jaro
Nowak Willy | Jaro
Nowak Willy | Jaro
Nowak Willy | Jaro
Nowak Willy | Jaro
Nowak Willy | Jaro
Nowak Willy | Jaro
#4

Nowak Willy | Jaro

Drawings
8 limitů
607 zobrazení
7 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
2. 12. 2020 20:00

akvarel na papíře
33 x 45 cm
1938
signováno PD
rámováno
1886-1977

1938, akvarel na papíře, 33 x 45 cm, signováno PD, rámováno