datum aukce 02. 12. 2020 20:00
2
279
prodáno za: 12 500 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

28. Doornick Marcus Willemsz | London

1666, kolorovaná mědirytina, 290 x 530 mm, nesignováno, rámováno

technika kolorovaná mědirytina
rozměr 290 x 530 mm
rok 1666
signatura nesignováno
rám rámováno
autor 1633-1703

1****7 12 500 CZK 02. 12. 2020 20:46:12
8****2 12 000 CZK 02. 12. 2020 20:45:53
1****7 11 500 CZK 02. 12. 2020 20:45:38
8****2 11 000 CZK 02. 12. 2020 20:45:22
1****7 10 500 CZK 02. 12. 2020 20:45:07
8****2 10 000 CZK 02. 12. 2020 20:44:49
1****7 9 500 CZK 02. 12. 2020 20:44:33
1****7 9 000 CZK 02. 12. 2020 20:44:33
8****2 8 500 CZK 02. 12. 2020 20:44:15
1****7 8 000 CZK 02. 12. 2020 20:44:06
8****2 7 500 CZK 02. 12. 2020 20:43:50
1****7 7 000 CZK 02. 12. 2020 20:43:39
1****8 6 500 CZK 02. 12. 2020 20:43:31
8****2 6 500 CZK 02. 12. 2020 20:43:31
1****8 6 000 CZK 02. 12. 2020 20:43:15