#104

Šálek s vedutou, Slavkov

Šálek s vedutou, Slavkov
Šálek s vedutou, Slavkov
Šálek s vedutou, Slavkov
Šálek s vedutou, Slavkov
Šálek s vedutou, Slavkov
#104

Šálek s vedutou, Slavkov

Porcelain
4 limity
591 zobrazení
14 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2. 12. 2020 20:00

porcelán malovaný, zlacený
výška 6,5 cm
okolo roku 1820
značeno

okolo roku 1820, porcelán malovaný, zlacený, výška 6,5 cm, značeno