datum aukce 02. 12. 2020 20:00
9
328
prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

104. Šálek s vedutou, Slavkov

okolo roku 1820, porcelán malovaný, zlacený, výška 6,5 cm, značeno

technika porcelán malovaný, zlacený
rozměr výška 6,5 cm
rok okolo roku 1820
signatura značeno

1****0 14 000 CZK 02. 12. 2020 22:07:48
4****8 13 500 CZK 02. 12. 2020 22:07:46
1****0 13 000 CZK 02. 12. 2020 22:07:31
1****6 12 500 CZK 02. 12. 2020 22:07:29
1****0 12 000 CZK 02. 12. 2020 22:07:24
4****8 11 500 CZK 02. 12. 2020 22:07:22
1****6 11 000 CZK 02. 12. 2020 22:07:14
1****0 11 000 CZK 02. 12. 2020 22:07:14
1****0 10 500 CZK 02. 12. 2020 22:07:10