9 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

1621, měďirytina na papíře, 465 x 345 mm, rámováno

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

tužka na papíře, 12 x 15 cm, signováno LD, rámováno

2 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1981, tempera na papíře, 25 x 33 cm, signováno LD, rámováno

7 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1938, akvarel na papíře, 33 x 45 cm, signováno PD, rámováno

50 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

olej na plátně, 46 x 60 cm, signováno LD, rámováno

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

dřevořez, 170 x 87 mm, signováno dole uprostřed, nerámováno

600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

lept na papíře, 115 x 85 mm, signováno PD, nerámováno

13 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1998, lept na papíře, 105 x 78 mm, signováno PD, nerámováno

2 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1983, linořez, 150 x 120 mm, signováno PD, nerámováno

2 300 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

linořez, 157 x 110 mm, signováno PD, nerámováno

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

linořez, 175 x 120 mm, signováno PD, nerámováno

17 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1952, olej na plátně/ lepenka, 57 x 44 cm, signováno LD, rámováno

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

olej na lepence, 23 x 31 cm, signováno PD, rámováno

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

tempera na lepence, 30 x 46 cm, signováno PD, rámováno

185 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

1921, litografiie, 225 x 270 mm, signováno LD, Reprodukováno: Eva Petrová - Picasso v Čechách..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

uhel na papíře, 16 x 25 cm, signováno LD, rámováno

13 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1975, tuš na papíře, 14 x 31 cm, signováno LD, rámováno