Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
12
Josef Peca
(1923 – 1982)
Dívka
#8
12
Josef Peca
(1923 – 1982)
Dívka
6 limitů
529 zobrazení
7 500 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 500 Kč
21. 10. 2020 20:00
Josef Peca
Prohlédnout autora
2. eAukce umění
Aukční katalog
olej na plátně
60 x 50 cm
signováno
nerámováno
1923-1982
Dívka
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript