#8

Josef Peca
(1923 – 1982)

Dívka

Peca Josef
Peca Josef
Peca Josef
Peca Josef
#8

Josef Peca
(1923 – 1982)

Dívka

6 limitů
529 zobrazení
7 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 500 Kč
21. 10. 2020 20:00

olej na plátně
60 x 50 cm
signováno
nerámováno
1923-1982

Dívka