technika | různé techniky |
rozměr | Různé rozměry |
56a/ | Alexy Janko, portrét, olej na dřevě, 60 x 50 cm |
56b/ | Signováno nečitelně, Portrét, olej na desce, 55 x 45 cm |
56c/ | Stainochr Josef, portrét, olej na plátně, 40 x 33 cm |
56d/ | Vejvoda Petr, Portrét, olej na plátně, 32 x 26 cm |