Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
5
Theodor Josef Ethofer
Arabský motiv
#5
5
Theodor Josef Ethofer
Arabský motiv
6 limitů
658 zobrazení
9 000 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
Theodor Josef Ethofer
Prohlédnout autora
1. eAukce umění
Aukční katalog
olej na dřevě
36 x 24 cm
nesignováno
rámováno
1849-1915
Arabský motiv
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript