#5

Theodor Josef Ethofer

Arabský motiv

Ethofer Josef
Ethofer Josef
Ethofer Josef
Ethofer Josef
#5

Theodor Josef Ethofer

Arabský motiv

6 limitů
658 zobrazení
9 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00

olej na dřevě
36 x 24 cm
nesignováno
rámováno
1849-1915

Arabský motiv