Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
2
G. H. von Schubert
(1780 – 1860)
Alpské kvítí
#15
2
G. H. von Schubert
(1780 – 1860)
Alpské kvítí
3 limity
465 zobrazení
5 500 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
G. H. von Schubert
Prohlédnout autora
1. eAukce umění
Aukční katalog
olej na lepence
33 x 43 cm
1875
signováno PD
rámováno
Alpské kvítí
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript