#15

G. H. von Schubert
(1780 – 1860)

Alpské kvítí

G. von Jena
G. von Jena
G. von Jena
G. von Jena
G. von Jena
#15

G. H. von Schubert
(1780 – 1860)

Alpské kvítí

3 limity
465 zobrazení
5 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00

olej na lepence
33 x 43 cm
1875
signováno PD
rámováno

Alpské kvítí