#12

Šimon Tavík František

Šimon Tavík František
Šimon Tavík František
Šimon Tavík František
Šimon Tavík František
Šimon Tavík František
#12

Šimon Tavík František

5 limitů
521 zobrazení
9 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
1. eAukce umění
1. eAukce umění

akvatinta na papíře
393 x 246 mm
1911
signováno PD
rámováno
1877-1942

St. Chapelle, Paris