technika | akvatinta na papíře |
rozměr | 393 x 246 mm |
rok | 1911 |
signatura | signováno PD |
rám | rámováno |
autor | 1877-1942 |
St. Chapelle, Paris
rozměr | 393 x 246 mm |
rok | 1911 |
signatura | signováno PD |
rám | rámováno |
autor | 1877-1942 |