Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
6
Albín Lhota
(1847 – 1889)
Krajina s cestou
#1
6
Albín Lhota
(1847 – 1889)
Krajina s cestou
8 limitů
726 zobrazení
11 500 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
Albín Lhota
Prohlédnout autora
1. eAukce umění
Aukční katalog
olej na plátně
25 x 40 cm
signováno PD
rámováno
1847-1889
Krajina s cestou
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript