aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

1780-1790 | sklo mléčné, malované, zlacené | výška šálku 6 cm, výška pohárku 9 cm

aktuální cena:
4 400 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

1. polovina 18. století | kamenina malovaná | výška 33 cm

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 20 cm | značeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
12 500 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 24 cm | značeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 18 cm, šířka 31 cm | značeno

aktuální cena:
6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 23 cm | značeno

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 12,5 cm, délka 18 cm | značeno

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 15 cm | značeno

aktuální cena:
3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 14 cm | značeno | návrh: Johann Joachim Kändler

aktuální cena:
3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 11,5 cm | značeno | návrh: Johann Joachim Kändler

aktuální cena:
3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 12,5 cm | značeno | návrh: Johann Joachim Kändler

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 500 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 13 cm | značeno

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 10 cm | značeno

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 9 cm | značeno

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 9,5 cm | značeno

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK