technika: | olej na měděném plechu |
rozměr: | 29 x 22 cm |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1564-1625 |
poznámka: | Provenience: Burgley House, Velká británie |
olej na měděném plechu | 29 x 22 cm | Provenience: Burgley House, Velká británie
rozměr: | 29 x 22 cm |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1564-1625 |