#18

Holub George | Alpská krajina

Holub George | Alpská krajina
Holub George | Alpská krajina
Holub George | Alpská krajina
Holub George | Alpská krajina
Holub George | Alpská krajina
#18

Holub George | Alpská krajina

1 limit
264 zobrazení
32 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
30. 5. 2022 19:00

technika:
olej na plátně
rozměr:
42 x 52,5 cm
signatura:
signováno vpravo dole
rám:
rámováno
datum narození:
1861-1919
poznámka:
Narodil se 29.11. 1861 v Brně, zemřel 6.4. 1919 ve Vídni. Nejprve se živil jako kadeřník, později byl přijat na vídeňskou Akademii výtvarných umění. jako Olejomalbou i akvarelem zobrazoval východní Alpy, je považován za vynikajícího krajináře, ale vytvářel i pohlednice s různými náměty.

olej na plátně | 42 x 52,5 cm | signováno vpravo dole