#14

Ragon Adolphe | Na Temži

Ragon Adolphe | Na Temži
Ragon Adolphe | Na Temži
Ragon Adolphe | Na Temži
Ragon Adolphe | Na Temži
Ragon Adolphe | Na Temži
Ragon Adolphe | Na Temži
#14

Ragon Adolphe | Na Temži

311 zobrazení
5 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
30. 5. 2022 19:00

technika:
olej na plátně
rozměr:
30 x 50,5 cm
signatura:
signováno vlevo dole
rám:
rámováno
datum narození:
1850-1924

olej na plátně | 30 x 50,5 cm | signováno vlevo dole