technika: | olej na plátně |
rozměr: | 30 x 50,5 cm |
signatura: | signováno vlevo dole |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1850-1924 |
olej na plátně | 30 x 50,5 cm | signováno vlevo dole
technika: | olej na plátně |
rozměr: | 30 x 50,5 cm |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1850-1924 |