technika: | olej na plátně |
rozměr: | 56 x 68 cm |
signatura: | signováno vlevo dole |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1825-1870 |
poznámka: | O J. W. Jankowskim je mnoho neznámého, v prvé se spekuluje o datu jeho narození. V většině případech se uvádí rok 1800 či rok 1825. Zemřel v roce 1870. Byl rakousko-uherským autorem tvořícím malby romantických krajin s hrady či zámky a pohledy na městskou architekturu. |
olej na plátně | 56 x 68 cm | signováno vlevo dole