#11

Johann Wilhelm Jankowski
(1825 – 1870)

Hrad Kost

Jankowski Johann Wilhelm | Hrad Kost
#11

Johann Wilhelm Jankowski
(1825 – 1870)

Hrad Kost

3 limity
303 zobrazení
46 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
30. 5. 2022 19:00

technika:
olej na plátně
rozměr:
56 x 68 cm
signatura:
signováno vlevo dole
rám:
rámováno
datum narození:
1825-1870
poznámka:
O J. W. Jankowskim je mnoho neznámého, v prvé se spekuluje o datu jeho narození. V většině případech se uvádí rok 1800 či rok 1825. Zemřel v roce 1870. Byl rakousko-uherským autorem tvořícím malby romantických krajin s hrady či zámky a pohledy na městskou architekturu.

olej na plátně | 56 x 68 cm | signováno vlevo dole