#1

Neznámý autor 18. století | Svatý Jan Křtitel ve vězení navštíven dvěma učedníky

#1

1 limit
591 zobrazení
17 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
30. 5. 2022 19:00

technika:
olej na plátně
rozměr:
57 x 87 cm
rok díla:
okolo roku 1780

okolo roku 1780 | olej na plátně | 57 x 87 cm