#18

Cyril Jančálek
(1891 – 1954)

Stromy u rybníka

Cyril Jančálek
Cyril Jančálek
Cyril Jančálek
Cyril Jančálek
Cyril Jančálek
#18

Cyril Jančálek
(1891 – 1954)

Stromy u rybníka

1-50
279 zobrazení
5 000 Kč
Galerie DOLMEN
Galerie DOLMEN
26. 1. 2021 18:00

olej, lepenka
36 x 51 cm
sign. PD Jančálek
1891 -

Stromy u rybníka