technika | olej na plátně |
rozměr | 52 x 70 cm |
signatura | signováno LD |
rám | rámováno |
provenience | soukromá sbírka |
autor | 1878–1954 |
Mořské pobřeží
technika | olej na plátně |
rozměr | 52 x 70 cm |
signatura | signováno LD |
rám | rámováno |
autor | 1878–1954 |