#9

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Mořské pobřeží

Josef Písecký
Josef Písecký
Josef Písecký
Josef Písecký
Josef Písecký
#9

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Mořské pobřeží

450 zobrazení
11 000 Kč
CFIG Arts a.s.
CFIG Arts a.s.
23. 6. 2021 18:00

olej na plátně
52 x 70 cm
signováno LD
rámováno
provenience
soukromá sbírka
1878–⁠1954

Mořské pobřeží