#45

Robert Jiran
(1975)

Kapela

Robert Jiran
Robert Jiran
Robert Jiran
Robert Jiran
#45

Robert Jiran
(1975)

Kapela

3 limity
564 zobrazení
40 000 Kč
CFIG Arts a.s.
CFIG Arts a.s.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
23. 6. 2021 18:00

olej na kartonu
60 x 80 cm
rámováno
provenience
soukromá sbírka
1975

Kapela

Robert Jiran, český postmodernista a kubista, je výtvarníkem s univerzitním vzděláním. Jeho obrazy vyznačují pozitivní energii a momentálně patří mezi velmi žádané umělecké kousky na aukcích umění. Jeho kariéra zahrnuje několik autorských výstav, které proběhly po celém území Česka.

Jiranovy výtvarné práce nejsou omezeny pouze na domácí půdu, nýbrž nacházejí své místo i ve sbírkách mezinárodních sběratelů. Jeho díla zdobí stěny nejen v Česku, ale také v Japonsku, Austrálii, USA, Kanadě, Kubě a dalších evropských zemích.