#18

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

Letní krajina

Josef Svoboda
Josef Svoboda
Josef Svoboda
Josef Svoboda
Josef Svoboda
#18

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

Letní krajina

1 limit
384 zobrazení
39 000 Kč
CFIG Arts a.s.
CFIG Arts a.s.
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
23. 6. 2021 18:00

olej na plátně
90 x 90 cm
signováno PD
rámováno
provenience
soukromá sbírka
1901–⁠1945

Letní krajina - koně a žně