STAV | I |
Řád socialismu, zlato, smalty, české granáty, značeno "S1P" (Safina), puncováno puncem a "750", celková hmotnost včetně stuhy a závěsu 78,07 g, neudělený exemplář s dorytým číslem 4, orig. červená etue s černým tiskem Dle zjištění bylo vyrobeno celkem 7 ks dekorací připravených k udělení, nakonec byl řád udělen pouze Rudolfu Stránskému, generálnímu tajemníkovi UV KSČ, zbytek zůstal neudělen