#895

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#895

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
1 limit
1160 zobrazení
90 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
18. 5. 2019 09:00
92. aukce
92. aukce

STAV
I-II

Medaile za statečnost, zlatá medaile, VI. vydání 1859 - 1866, František Josef I., zlato, nesignováno, dodatečně dopuncováno polským puncem z 20. stol., Marko.223 (27,92 g)