#2180

Rusko, Faleristika

Rusko, Faleristika
#2180

Rusko, Faleristika

Russian Coins and Medals
1036 zobrazení
50 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
19. 5. 2018 11:00
87. aukce
87. aukce

stav
II

Řád sv. Vladimíra, III. třída s meči, zlato, smalty, puncováno "56" (583/1000), značeno na kroužku nečitelně, oprav. přichycení mečů