Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1868
5
Rakousko - Uhersko
#1868
5
Rakousko - Uhersko
Phaleristic
1 limit
1400 zobrazení
44 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
19. 5. 2018 11:00
87. aukce
Aukční katalog
stav
I
Řád železné koruny, II. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacená, smalty, značeno na pendiliích A. E. KÖCHERT WIEN, Marko.069b
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript