Československé vyznamenání práce, I. třída, Zlatá medaile Hrdina práce, I. vydání, stříbro zlacené, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "987" a POZLACENO, VM.27-A-1, KH.2a, mimořádně vzácné