#1515

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1515

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1 limit
1414 zobrazení
70 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
2. 12. 2017 14:00
83. aukce
83. aukce

stav
I-II

Vojenský záslužný kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, stříbro zlacené, zlato, značeno "RS" (R. Souval Wien), puncováno, na průvlečném očku "A", Marko.130a, velmi vzácné