#2123

Československo

Československo
Československo
Československo
#2123

Československo

Orders and Decorations
1 limit
2465 zobrazení
1 000 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 500 000 Kč
20. 5. 2017 10:00
79. aukce
79. aukce

STAV
I

Řád socialismu, zlato, smalty, české granáty, značeno nečitelně, puncováno puncem a "750", celková hmotnost 85,58 g, neudělený exemplář s dorytým číslem 6, orig. etue