Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7492
10
Rakousko - Uhersko
#7492
10
Rakousko - Uhersko
Phaleristic
3 limity
671 zobrazení
3 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
10. 12. 2019 18:00
22. eAukce
Aukční katalog
STAV
I
Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", Marko.139d
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript