#7492

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#7492

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
3 limity
671 zobrazení
3 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
10. 12. 2019 18:00
22. eAukce
22. eAukce

STAV
I

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", Marko.139d