Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#4191
2
Rusko - SSSR
#4191
2
Rusko - SSSR
Russian Coins and Medals
3 limity
806 zobrazení
11 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
8. 12. 2019 17:00
22. eAukce
Aukční katalog
STAV
I
Medaile Ušakova, číslo 5051 (1944-1945), stříbro, nepuncováno, neznačeno, v letech 1944 - 1945 uděleno kolem 4000 ks, do roku 1971 celkem 14195 ks
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript