Smetáček Václav, (1906 - 1986), český hudební skladatel, dirigent a hobojista, zarámovaná fotografie 16,5 x 11,5 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s vlastnoručním podpisem.