#8010

Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

#8010

Autographs, Signatures
450 zobrazení
320 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
23. 5. 2019 18:00
19. eAukce
19. eAukce

Mach Sláva (Pravoslav), (1902 - 1970), český hudební skladatel, zarámovaná fotografie 16,5 x 22,5 cm z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.