Karen Bedřich, vlast. jm. Bedřich Fremmr, (1887 - 1964), český divadelní a filmový herec, zarámovaná fotografie 8 x 13 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho ze třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.