Neurčená dětská vokální skupina s dirigentem, datace 12.11.1943 v Baťově, podpis, zarámovaná fotografie 17,5 x 12 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho ze čtyřicátých let minulého století.